YAGEO
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.304
$0.304
10
$0.2052
$2.052
50
$0.13699
$6.8495
100
$0.11647
$11.647
500
$0.082213
$41.1065
1000
$0.071934
$71.934
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50V |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CC |
| Thickness (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | YAGEO |
| Capacitance | 4700 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |