首页 / 陶瓷电容器 / CC1206KRX7R9BB821
minImg
CC1206KRX7R9BB821
YAGEO
型号:
CC1206KRX7R9BB821
描述:
CAP CER 820PF 50V X7R 1206
库存 : 10574
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series CC
Thickness (Max) 0.033" (0.85mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr YAGEO
Capacitance 820 pF