首页 / 陶瓷电容器 / CC1206ZRY5V9BB474
minImg
CC1206ZRY5V9BB474
YAGEO
型号:
CC1206ZRY5V9BB474
描述:
CAP CER 0.47UF 50V Y5V 1206
库存 : 6799
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient Y5V (F)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series CC
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr YAGEO
Capacitance 0.47 µF