CC150/4SAD24
Carlo Gavazzi Inc.
型号:
CC150/4SAD24
描述:
RLY CONT 4P 24VACDC 2NO/2NC
用户指南
Operating Temperature -5°C ~ 60°C
Coil Power -
Switching Voltage 690VAC - Max
Contact Rating (Current) 150 A