首页 / 陶瓷电容器 / CC1812KKX7RCBB102
minImg
CC1812KKX7RCBB102
YAGEO
型号:
CC1812KKX7RCBB102
品牌:
YAGEO
描述:
CAP CER 1000PF 1KV X7R 1812
库存 : 50810
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series CC
Thickness (Max) 0.045" (1.15mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr YAGEO
Capacitance 1000 pF