CC1R5-0512SF-E
TDK-Lambda Americas Inc
型号:
CC1R5-0512SF-E
描述:
DC DC CONVERTER 12-15V 1W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 9V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 500 V
Voltage - Output 1 12 ~ 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.65" L x 0.65" W x 0.34" H (16.5mm x 16.6mm x 8.5mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 125mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 4.5V
Series CC-E (1.5W)
Power (Watts) 1 W