首页 / 晶体 / CC1V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-30PPM-TA-QC
minImg
Micro Crystal AG
型号:
描述:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
用户指南
Load Capacitance 12.5pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.069" (1.75mm)
Frequency Stability -
Size / Dimension 0.315" L x 0.146" W (8.00mm x 3.70mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 kOhms
Series CC1V
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Micro Crystal AG
Operating Mode Fundamental
Frequency 32.768 kHz