CC3061-24
Noren Thermal Solutions
型号:
CC3061-24
描述:
CABINET COOLER TYPE 4 30LX8.75"W
用户指南
Series -
Type Air to Water Cabinet Cooler
Specifications 6" Fan, 9300 BTU/hr, Type 4
Mfr Noren Thermal Solutions
Package Box
Size / Dimension 30.00" L x 8.75" W x 4.00" H (762.0mm x 222.3mm x 101.6mm)
Product Status Active
Voltage - Input 24VDC