Texas Instruments
型号:
CC3200MODR1M2AMOBT
封装:
63-QFM (20.5x17.5)
批次:
-
描述:
IC RF TXRX+MCU WIFI 63SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.1875
$20.1875
10
$18.63235
$186.3235
25
$17.07948
$426.987
100
$15.78539
$1578.539
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Current - Transmitting | 278mA |
| Serial Interfaces | I²C, SPI, UART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | WiFi |
| Product Status | Active |
| GPIO | 25 |
| Power - Output | 17dBm |
| Supplier Device Package | 63-QFM (20.5x17.5) |
| Series | SimpleLink™ |
| Sensitivity | -94.7dBm |
| Type | TxRx + MCU |
| Package / Case | 63-SMD Module |
| Memory Size | - |
| Current - Receiving | 59mA |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Modulation | - |
| Mfr | Texas Instruments |
| Data Rate (Max) | 54Mbps |
| Frequency | 2.4GHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | 802.11b/g/n |
| Base Product Number | CC3200 |