CC4B100181*
Quantic Evans
型号:
CC4B100181*
描述:
Wet Tantalum
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100 V
Size / Dimension 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.5Ohm
Series CC
Type Hermetically Sealed
Package / Case Axial, Can
Mfr Quantic Evans
Capacitance 180 µF