CC65LA220
Carlo Gavazzi Inc.
型号:
CC65LA220
描述:
RLY CONT 3P 220V50/60HZ 2NO/2NC
用户指南
Operating Temperature -5°C ~ 60°C
Coil Power -
Switching Voltage 690VAC - Max
Contact Rating (Current) 65 A
Termination Style Box Lug
Coil Resistance -
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Product Status Active
Must Release Voltage 66 VAC
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Series CC
Operate Time 65 ms
Coil Voltage 220VAC
Contact Material -
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Release Time 19 ms
Must Operate Voltage 187 VAC