CC75SA240
Carlo Gavazzi Inc.
型号:
CC75SA240
描述:
3P CONT S 240V 50/60HZ 2NO2NC
用户指南
Operating Temperature -5°C ~ 60°C
Coil Power -
Switching Voltage 690VAC - Max
Contact Rating (Current) 75 A
Termination Style Screw Terminal
Coil Resistance -
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Product Status Active
Must Release Voltage 72 VAC
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Series CC
Operate Time 15 ms
Coil Voltage 240VAC
Contact Material -
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Release Time 10 ms
Must Operate Voltage 204 VAC