CC9000-230
Noren Thermal Solutions
型号:
CC9000-230
描述:
CABINET COOLER TYP4 70.5LX23.75W
用户指南
Series -
Type Air to Water Cabinet Cooler
Specifications 6" Fan (8), 57000 BTU/hr, Type 4
Mfr Noren Thermal Solutions
Package Box
Size / Dimension 70.50" L x 23.75" W x 8.00" H (1790.7mm x 603.25mm x 203.2mm)
Product Status Active
Voltage - Input 230VAC