Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$47.8705
$47.8705
10
$46.53955
$465.3955
25
$45.21012
$1130.253
50
$43.88031
$2194.0155
100
$42.5505
$4255.05
500
$41.220823
$20610.4115
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Adjustable |
| Series | CCA |
| Screw Size | - |
| Type | Clamp, Cleat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 2.200" (55.88mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | 1.420" (36.07mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Width | 1.610" (40.89mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | - |
| Base Product Number | CCAL1H |