Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$59.546
$59.546
10
$57.8493
$578.493
25
$56.14766
$1403.6915
50
$54.4464
$2722.32
100
$52.744855
$5274.4855
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Adjustable |
| Series | CCA |
| Screw Size | - |
| Type | Clamp, Cleat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 3.500" (88.90mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | 2.560" (65.02mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Width | 1.650" (41.91mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | - |
| Base Product Number | CCAL1H |