CCB-24A-5B-10S
R-K Electronics, Inc.
型号:
CCB-24A-5B-10S
描述:
RELAY TIME DELAY 10SEC 10A 120V
用户指南
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In
Delay Time 0.1 Sec ~ 10 Sec
Circuit DPDT (2 Form C)
Mounting Type Socketable
Product Status Active
Relay Type Mechanical Relay
Series -
Function On-Delay
Voltage - Supply 24VAC
Mfr R-K Electronics, Inc.
Package Bulk
Timing Adjustment Method Hand Dial
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC