Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.55195
$5.5195
25
$0.53846
$13.4615
50
$0.52516
$26.258
100
$0.49894
$49.894
500
$0.48583
$242.915
1000
$0.446443
$446.443
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.203" (5.16mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | - |
| Screw Size | #10 (M5) |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | - |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.780" (19.81mm) |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Material Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Opening Size | 0.750" (19.05mm) |
| Base Product Number | CCH75 |