CCH75-S10-D0
Panduit Corp
型号:
CCH75-S10-D0
品牌:
Panduit Corp
描述:
CBL CLAMP P-TYPE BLACK FASTENER
库存 : 3947
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Color Black
Panel Hole Size 0.203" (5.16mm)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Material Flammability Rating UL94 V-2
Mounting Type Fastener
Product Status Active
Type Attributes -
Series -
Screw Size #10 (M5)
Type Clamp, P-Type
Panel Thickness -
Length -
Mfr Panduit Corp
Features Weather Resistant
Height -
Bundle Center to Mounting Center 0.780" (19.81mm)
Package Bulk
Adhesive -
Width 0.500" (12.70mm)
Material Thickness 0.050" (1.27mm)
Opening Size 0.750" (19.05mm)