Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$46.797
$46.797
10
$45.4936
$454.936
25
$44.19362
$1104.8405
50
$42.89383
$2144.6915
100
$41.594135
$4159.4135
500
$40.294288
$20147.144
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polymer |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Adjustable |
| Series | CCP |
| Screw Size | - |
| Type | Clamp, Cleat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 3.060" (77.72mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | 2.200" (55.88mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Width | 1.730" (43.94mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | - |
| Base Product Number | CCPL1H |