CCR1470RKB
TE Connectivity Passive Product
型号:
CCR1470RKB
封装:
Axial
描述:
RES 470 OHM 10% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±1300ppm/°C
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 Ohms
Series CCR, CGS
Power (Watts) 1W