TE Connectivity Passive Product
型号:
CCR2220KKB
封装:
Axial
批次:
-
描述:
RES 220K OHM 10% 2W AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 200°C |
| Composition | Ceramic |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | ±1300ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 220 kOhms |
| Series | CCR, CGS |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |