Panduit Corp
型号:
CCS25-S10-C
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.285
$0.285
10
$0.2831
$2.831
25
$0.27664
$6.916
50
$0.27018
$13.509
100
$0.264005
$26.4005
500
$0.257678
$128.839
1000
$0.2451
$245.1
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.203" (5.16mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | - |
| Screw Size | #10 (M5) |
| Type | Clip, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | - |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.410" (10.41mm) |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Width | 0.370" (9.40mm) |
| Material Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Opening Size | 0.250" (6.35mm) |
| Base Product Number | CCS25 |