Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.323
$0.323
10
$0.3192
$3.192
25
$0.31236
$7.809
50
$0.30533
$15.2665
100
$0.298205
$29.8205
500
$0.291118
$145.559
1000
$0.276916
$276.916
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.167" (4.24mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | - |
| Screw Size | #8 (M4) |
| Type | Clip, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Weather Resistant |
| Height | - |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.490" (12.45mm) |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Width | 0.370" (9.40mm) |
| Material Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Opening Size | 0.310" (7.87mm) |
| Base Product Number | CCS31 |