CCS44-S8-M
Panduit Corp
型号:
CCS44-S8-M
品牌:
Panduit Corp
描述:
CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER
用户指南
Color Natural
Panel Hole Size 0.167" (4.24mm)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Material Flammability Rating UL94 V-2
Mounting Type Fastener
Product Status Obsolete
Type Attributes -
Series -
Screw Size #8 (M4)
Type Clip, P-Type
Panel Thickness -
Length -
Mfr Panduit Corp
Features -
Height -
Bundle Center to Mounting Center 0.570" (14.48mm)
Package Bulk
Adhesive -
Width 0.370" (9.40mm)
Material Thickness 0.050" (1.27mm)
Opening Size 0.440" (11.18mm)