CCS50-S8-M
Panduit Corp
型号:
CCS50-S8-M
品牌:
Panduit Corp
描述:
CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER
库存 : 24846
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Color Natural
Panel Hole Size 0.167" (4.24mm)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Material Flammability Rating UL94 V-2
Mounting Type Fastener
Product Status Active
Type Attributes -
Series -
Screw Size #8 (M4)
Type Clip, P-Type
Panel Thickness -
Length -
Mfr Panduit Corp
Features -
Height -
Bundle Center to Mounting Center 0.600" (15.24mm)
Package Bulk
Adhesive -
Width 0.370" (9.40mm)
Material Thickness 0.050" (1.27mm)
Opening Size 0.500" (12.70mm)