CD104NP-151KC
Sumida America Components Inc.
型号:
CD104NP-151KC
描述:
FIXED IND 150UH 610MA 544MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 610 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 544mOhm Max
Series CD104
Inductance 150 µH
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 7.29MHz