CD15FD391JO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
CD15FD391JO3
描述:
CAP MICA 390PF 5% 500V RADIAL
库存 : 152
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.390" (9.90mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.232" (5.90mm)
Voltage - Rated 500 V
Size / Dimension 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Series CD15
Package / Case Radial
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 390 pF