CD19FA912FO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
CD19FA912FO3F
描述:
CAP MICA 9100PF 1% 100V RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.591" (15.00mm)
Tolerance ±1%
Lead Spacing 0.343" (8.70mm)
Voltage - Rated 100 V
Size / Dimension 0.709" L x 0.358" W (18.00mm x 9.10mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 9100 pF