Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
CD19FD222FO3F
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP MICA 2200PF 1% 500V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.279
$10.279
10
$9.13425
$91.3425
50
$7.99254
$399.627
100
$7.30759
$730.759
500
$6.279918
$3139.959
1000
$5.823206
$5823.206
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Mica |
| Height - Seated (Max) | 0.532" (13.50mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Lead Spacing | 0.343" (8.70mm) |
| Voltage - Rated | 500 V |
| Size / Dimension | 0.669" L x 0.252" W (17.00mm x 6.40mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | CD19 |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 2200 pF |
| Features | General Purpose |
| Package | Bulk |