CD214B-T24CALF
Bourns Inc.
型号:
CD214B-T24CALF
封装:
SMB (DO-214AA)
描述:
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMB
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 15.4A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 26.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SMB (DO-214AA)
Series -
Type Zener
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 38.9V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 24V