CD214C-T15ALF
Bourns Inc.
型号:
CD214C-T15ALF
描述:
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMC
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 61.5A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 16.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 15V