CD214C-T45CALF
Bourns Inc.
型号:
CD214C-T45CALF
描述:
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMC
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 20.6A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 50V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 45V