CD214L-T28ALF
Bourns Inc.
型号:
CD214L-T28ALF
描述:
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMC
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 66A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 31.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 28V