首页 / 固定电感器 / CDEIR8D38FNP-220NC
minImg
CDEIR8D38FNP-220NC
Sumida America Components Inc.
型号:
CDEIR8D38FNP-220NC
描述:
FIXED IND 22UH 2.2A 88.3MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 2.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 88.3mOhm Max
Series CDEIR8D38F
Inductance 22 µH