首页 / 固定电感器 / CDEP106NP-8R8MC-88
minImg
CDEP106NP-8R8MC-88
Sumida America Components Inc.
型号:
CDEP106NP-8R8MC-88
描述:
FIXED IND 8.8UH 7.5A 12.6MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 4.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 7.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 12.6mOhm Max
Series CDEP106
Inductance 8.8 µH