CDR105-121MC
Sumida America Components Inc.
型号:
CDR105-121MC
描述:
FIXED IND 120UH 730MA 380MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.217" (5.50mm)
Tolerance -15%, +20%
Current Rating (Amps) 730 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.362" W (10.00mm x 9.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 380mOhm Max
Series CDR105
Inductance 120 µH
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 6.5MHz