CDR125NP-331MC
Sumida America Components Inc.
型号:
CDR125NP-331MC
描述:
FIXED IND 330UH 570MA 800MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.232" (5.90mm)
Tolerance -15%, +20%
Current Rating (Amps) 570 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 800mOhm Max
Series CDR125
Inductance 330 µH
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 3.9MHz