首页 / 陶瓷电容器 / CDR32BP101BFZSAP
minImg
CDR32BP101BFZSAP
Vishay Vitramon
型号:
CDR32BP101BFZSAP
描述:
CAP CER 100PF 100V BP 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 100 pF
Features -
Failure Rate S (0.001%)