首页 / 陶瓷电容器 / CDR32BP7R5BCZRAT
minImg
CDR32BP7R5BCZRAT
Vishay Vitramon
型号:
CDR32BP7R5BCZRAT
描述:
CAP CER 7.5PF 100V BP 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.25pF
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient BP
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 7.5 pF
Features -
Failure Rate R (0.01%)