首页 / 陶瓷电容器 / CDR33BP332AJYRAJ
minImg
CDR33BP332AJYRAJ
Vishay Vitramon
型号:
CDR33BP332AJYRAJ
描述:
CAP CER 3300PF 50V BP 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient BP
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR33
Thickness (Max) 0.049" (1.25mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 3300 pF
Features -
Failure Rate R (0.01%)