首页 / 陶瓷电容器 / CDR34BP332BJUSAT
minImg
CDR34BP332BJUSAT
Vishay Vitramon
型号:
CDR34BP332BJUSAT
描述:
CAP CER 3300PF 100V BP 1812
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient BP
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 3300 pF
Features -
Failure Rate S (0.001%)