首页 / 陶瓷电容器 / CDR34BP362BFZRAT
minImg
CDR34BP362BFZRAT
Vishay Vitramon
型号:
CDR34BP362BFZRAT
描述:
CAP CER 3600PF 100V 1% BP 1812
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient BP
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 3600 pF
Features -
Failure Rate R (0.01%)