首页 / 陶瓷电容器 / CDR35BP822BJZSAT
minImg
CDR35BP822BJZSAT
Vishay Vitramon
型号:
CDR35BP822BJZSAT
描述:
CAP CER 8200PF 100V 5% BP 1825
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient BP
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR35
Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Package / Case 1825 (4564 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 8200 pF
Features -
Failure Rate S (0.001%)