首页 / 固定电感器 / CDRH127/LD-681MC
minImg
CDRH127/LD-681MC
Sumida America Components Inc.
型号:
CDRH127/LD-681MC
描述:
FIXED IND 680UH 850MA 1.13OHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 850 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.13Ohm Max
Series CDRH127/LD
Inductance 680 µH