首页 / 固定电感器 / CDRH127/LDNP-101MC
minImg
CDRH127/LDNP-101MC
Sumida America Components Inc.
型号:
CDRH127/LDNP-101MC
描述:
FIXED IND 100UH 2.1A 151MOHM SMD
库存 : 20545
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 151mOhm Max
Series CDRH127/LD
Inductance 100 µH