CDRH127NP-6R1NC
Sumida America Components Inc.
型号:
CDRH127NP-6R1NC
描述:
FIXED IND 6.1UH 6.6A 17.6MOHM SM
库存 : 6072
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance -20%, +40%
Current Rating (Amps) 6.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 17.6mOhm Max
Series CDRH127
Inductance 6.1 µH