首页 / 固定电感器 / CDRH3D11NP-220NC
minImg
CDRH3D11NP-220NC
Sumida America Components Inc.
型号:
CDRH3D11NP-220NC
描述:
FIXED IND 22UH 530MA 540MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 190mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 530 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 540mOhm Max
Series CDRH3D11
Inductance 22 µH