CDRH5D28-820NC
Sumida America Components Inc.
型号:
CDRH5D28-820NC
描述:
FIXED IND 82UH 460MA 463MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 460 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 463mOhm Max
Series CDRH5D28
Inductance 82 µH