首页 / 固定电感器 / CDRH6D28NP-6R0NC
minImg
CDRH6D28NP-6R0NC
Sumida America Components Inc.
型号:
CDRH6D28NP-6R0NC
描述:
FIXED IND 6UH 2.25A 35 MOHM SMD
库存 : 8313
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 2.25 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 35mOhm Max
Series CDRH6D28
Inductance 6 µH