CDRR94ANP-220MC
Sumida America Components Inc.
型号:
CDRR94ANP-220MC
描述:
FIXED IND 22UH 1.72A 95.6MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 1.66A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.72 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 95.6mOhm Max
Series CDRR94A
Inductance 22 µH